רכישה מהירה
כניסה למדעטק - תערוכת דיגיטלי
בקיץ 2018 מדעטק מציג: דיגיטלי, תערוכה חוויתית אינטראקטיבית של טכנולוגיה, משחק, אמנות ומדיה.
התערוכה מציעה למבקרים מפגש מרתק בין העולם הוירטואלי והממשי עם עשרות מוצגים המראים את העולם הדגיטלי מנקודת מבט שטרם ראו.

השעה המופיעה על הכרטיס היא השעה לכניסה לתערוכת דיגיטלי, אפשר להיכנס למוזיאון החל משעת הפתיחה ומומלץ להגיע למוזיאון לפחות חצי שעה לפני השעה המצויינת על גבי הכרטיס.

 
*ילדים עד גיל 5 נכנסים למוזיאון ללא תשלום. יש להזמין עבורם כרטיס ולהציג בקופה תעודת זהות עם ספח של אחד ההורים.
14/12/2018 עד 31/12/2018
מופע: זוהר וסודות האור

בואו לגלות את הסודות הלא מוכרים של האור עם זוהר: מה הצבע הלבן מסתיר בתוכו, אילו אורות אי-אפשר לראות, מה אפשר לעשות עם לייזר ועוד.

המופע הוא הצגת יחיד בכיכוב זוהר ממעבדת האור הסודית של מדעטק. את זוהר מגלמים לחילופין שחקנית ושחקן.

המופע מיועד למשפחות עם ילדים מגיל 5 ומעלה, הכניסה על בסיס מקום פנוי, ללא תשלום נוסף. יש להצטייד בכרטיסים בקופות או באתר (כל גיל חייב בכרטיס).

לא ניתן להיכנס עם עגלות ילדים לאולם המופע.


כרטיס למופע מותנה ברכישת כרטיס כניסה למוזיאון.


15/12/2018 עד 29/12/2018
סרט: העולם הלוהט

לחוות התפרצויות געשיות בתלת מימד ולהרגיש איך האדמה רועדת ומרעידה את האולם מתחת לקרום כדור הארץ לוהטים היצרים. נהרות של מגמה רותחת שוצפים בעולם התת-קרקעי ומחפשים מקום לפרוץ ממנו. כשזה קורה אנחנו קוראים לזה הר געש.

הסרט "העולם הלוהט" מוליך את הצופים אל העולם המופלא שמתחת, ממחיש להם מהי רעידת אדמה אמיתית, נותן חיים לנדידת היבשות ומספר את סיפורו של הקרום הדק עליו אנו חיים.

במהלך הסרט, הצופים יכולים לצפות בהתפרצויות געשיות בתלת מימד ולחוש כיצד האדמה רועדת ומרעידה את האולם סביבם.

הכניסה לסינמטריקס מגיל 5
הכניסה לסינמטריקס מותנית ברכישת כרטיס כניסה
למדעטק

 

 

15/12/2018 עד 29/12/2018
סרט: מסע ביקום
מופע תלת-מימדי, רב חושי, הסוחף את הקהל למסע מרתק עד קצות היקום.
להמריא על חללית למרחבי מערכת השמש והיקום שמעבר לה, להכיר מקרוב את כדור הארץ, ולהגיע אפילו אל החלל הפנימי שבתוך כל העצמים. טהכל בחוויה מסחררת של מראות, קולות ותחושות.
הכניסה לסינמטריx מגיל 5
הכניסה לסינמטריx מותנית ברכישת כרטיס כניסה למדעטק
15/12/2018 עד 29/12/2018
סרט: לעוף

מסע האדם בעקבות הציפורים. העובדה המדהימה כי ציפורים מסוגלות לעוף היתה במשך שנים רבות מקור להשראה מתמדת עבור האדם. לאורך ההיסטוריה נעשו ניסיונות רבים להביס את כוח המשיכה ולכבוש את מרחב השמיים האינסופי ולמרות זאת, האנושות עדיין לא הצליחה לפתח מכונה שטסה טוב כמו ציפור בשמיים. בסרט  "לעוף"  תוכלו להתלוות לנדידה העונתית של ציפורים ברחבי הגלובוס ולהיחשף למאמציהם של בני האדם לחקות את שיווי המשקל הנדיר שאותו מפגינות הציפורים בין שתי מערכות של כוחות: כוח העילוי מול כוח הכבידה וכוח הדחף מול כוח ההתנגדות.   אתם מוזמנים לפרוש כנפיים ולצאת לסיבוב עם הציפורים ולצפות בהתמודדותן היומיומית עם ניווט, מקורות אנרגיה וקשיים בלתי צפויים בדרך. בנוסף, תוכלו לחזות בניסיונות בני האדם לחקות את התנהגות הציפורים וכיצד הם מתמודדים עם אותם האתגרים.  

בואו לחקור את נפלאות התעופה בסינמטריקס, קולנוע חכם רב חושי בתלת מימד, המשלב תנועה, ריחות ואפקטים קוליים שיוצרים חוויה בלתי נשכחת לצופים.  

הכניסה לסינמטריX מגיל 6
הכניסה לסינמטריX מותנית ברכישת כרטיס כניסה למדעטק

15/12/2018 עד 29/12/2018
סרט: בונים עולם
ב"בונים עולם" הצופים מצטרפים לבנאי הרובוט החביב, המדריך אותם בסיור לאורך ההיסטוריה של השאיפה האנושית לבנות בית. מהמערה והסוכה ועד לגורד השחקים, הסרט חושף עקרונות מדעיים לבניית בתים חזקים יותר, נוחים יותר ומרשימים ביותר ומגלה טכנולוגיות בעזרתן נבנים גשרים וכיצד גורדי שחקים אינם עפים ברוח החזקה.

הכניסה לסינמטריx מגיל 6
הכניסה לסינמטריx מותנית ברכישת כרטיס כניסה למדעטק

15/12/2018 עד 29/12/2018